“2008’den günümüze daima kalite”

2008 yılında Vinç Baglantı aparatları üretimi amacıyla kurulan Teknik Kule Vinc Bağlantı, faaliyete başladığı ilk günden bugüne kadar uyguladığı kaliteli ürün geliştirme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle her geçen gün daha da gelişerek Türkiye pazarında konusunda lider üretici konumuna ulaşmıştır.

2008 yılından beri ihracat konusunda hızlı adımlarla ilerlemekte olan Teknik Kule Vinc Bağlantı; Türk-i Cumhuriyetler, Doğu Avrupa ülkeleri ve Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere birçok ülkeye ürün satışı gerçekleştirmektedir.

2008 yılında firmamız uluslararası kalite standartların da gerçekleştirdiğihizmet ve üretimi ISO ve CE sertifikalarıyla da belgelendirmiştir.

Teknik Kule Vinc Bağlantı’te kalite politikası tüm çalışanların 100% müşteri memnuniyetini gözetmesi üzerine üretim yapma ve hizmet sunma temeline dayanmaktadır. Teknik Kule Vinc Bağlantı yönetimi kalite politikası prensiplerini aşağıdaki belirttiğimiz kriterler üzerinde yoğunlaşarak oluşturmuştur.

· Müşterilerimize sadece kaliteli ürün ve hizmet üretmek

· Bu ürünleri ve hizmetleri zamanında verimli yöntemlerle temin etmek

· Müşterilerimize ürün ve hizmetleri sağlarken en iyi değeri vermek

· Müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle dürüst bir iletişim kurmak

· Sunulan ürünler ve hizmetler için tasarım, üretim, işlevsellik ve kalite kriterleri üzerinde sistematik bir kontrol mekanizması oluşturabilmek

· Tüm bu prensiplerin kendi aralarında birbirini desteklemesini sağlamak

· Sürekli olarak çalışanların sorumluluk alması, motivasyonlarının yükseltilmesi ve eğitimlerinin sağlanması